Hakkımızda

Okyanus gümüş ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz ile 11 yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Kuruluş tarihimiz olan 2007 yılından bugüne dek sadece perakende sektörü olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz ürünlerimize olan memnuniyetiniz ve olumlu geri bildirimlerden yola çıkarak sizler ile sanal sosyal medya ve online satış sayfalarımızla da hizmet vermek için yola çıktık.

Bundan sonra sizler ile paylaşacağımız ürünlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizden yola çıkarak daha iyi ve daha güzel ürünlerimizi sizi kullanımınıza sunarak yolumuza sizler ile devam edeceğiz. Bu yolculukta sizlerin istek talepleriniz ve kendi fikirleriniz ile vereceğiniz destek ve öneriler ile ürün gamımızı ve hizmet kalitemizi daha da büyüterek sizler hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ürün ve model portföyümüzde el emeği göz nuru işlemiş olduğumuz değerli ve yarı değerli madenler bunun yanında değerli ve yarı değerli taşlarla süslemiş olduğumuz üzerinde çeşitli dizayn ve değerli madenlerle renklerle çeşitlendirdiğimiz ürün gamını sizlerin kullanımına sunmaya devam edeceğiz. Sizlerle çıktığımız bu yolda destek öneri ve taleplerinizi bekliyoruz.

OKYANUS GÜMÜŞ